Produkcja

Jesteśmy przedsiębiorstwem nastawionym na ciągłe doskonalenie produkcji. 

Mocne zaplecze produkcyjne oraz dbałość o wysoką jakość produktów to fundamenty naszej firmy. Posiadamy nowoczesny, w pełni zautomatyzowany park maszynowy, co pozwala nam na sprostanie wszystkim wymogom Kontrahentów.

 Produkcja odbywa się na maszynach wiodących europejskich firm: Fosber, Bobst, Martin.

MARTIN DRO 1628 NT

Article MARTIN DRO 1628 NT

Martin DRO 1628NT  jest maszyną sztancująco-drukującą  wykorzystującą wykrojniki rotacyjne. Nowoczesna technologia pozwala na druk w pięciu kolorach.

MARTIN FFG 924 NT

Article MARTIN FFG 924 NT

Martin FFG 924  jest maszyną sztancująco-drukującą  wykorzystującą wykrojniki rotacyjne. Technologia pozwala na druk w trzech kolorach. Zastosowany system pozwala na stworzenie opakowania klapowego bez wykrojnika wykorzystując slotter. Dodatkowo maszyna posiada możliwość klejenia liniowego jednopunktowego.

Bobst ExpertCut

Article Bobst ExpertCut

Posiadamy linie sztancujące firmy Bobst, wykorzystujące technologię wykrojników płaskich. 

BOBST VISIONFOLD

Article BOBST VISIONFOLD

Dysponujemy technologią umożliwiającą składanie oraz  klejenie opakowań. Jedną z maszyn jest Bobst VisionFold, który umożliwia klejenie w jednym, dwóch , trzech i czterech punktach. 

PRODUKCJA TEKTURY

Article PRODUKCJA TEKTURY

Już od 1996 roku jesteśmy producentem tektury falistej. Produkujemy tekturę E, B, C, EB, BC w szerokim zakresie gramatur. W 2014 roku zakupiliśmy nową tekturnicę renomowanej, światowej marki FOSBER.